Anioł w Miasteczku - Lanckorona

Anioły sfrunęły z Mysłowic na lanckoroński rynek…

Po raz  czwarty nasi uczniowie  brali udział w Festiwalu Anioł w Miasteczku w Lanckoronie. Jak co roku bawiliśmy się wyśmienicie, braliśmy udział w warsztatach frotage, wycinankach, wiciu wianków oraz origami. Dostaliśmy certyfikaty przechodząc przez most anielski, gdzie odbywało się liczenie przebierańców. W tym roku padł rekord 517 aniołów i diabłów (w tym 53 naszych uczniów) . Wśród wielu atrakcji, dzieci naszej szkoły pod kierownictwemnauczycielek p. Zosi Filewicz i p. Ani Koclęgi  wystąpiły na scenie Gminnego Ośrodka Kultury z repertuarem tanecznym pt.: „Świąteczny zawrót głowy”. Widzowie byli zachwyceni, a główna organizatorka festiwalu zwana „dyrektorką od aniołów” oraz prezes stowarzyszenia 4 Żywioły Renata Bukowska oficjalnie zaprosiła nas na kolejny trzynasty już festiwal.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich nauczycieli, rodziców oraz  Monice Pikule-Piotrowskiej za pięćdziesiąt skrzydeł, które wraz z uczniami wykonała w pracowni introligatorskiej.

Dziękujemy również za sponsoring autokaru Pani Dyrektor Irenie Zdziebło- Świetlica Popołudniowa oraz Pani Prezes Edycie Mucha Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Uczniom i Szkole "Nasze Dzieci" przy Zespole Szkół Specjalnych w Mysłowicach.

Opracowała: Barbara Kula