Koncert "Formy ekspresji muzyki"

Kultura nie jest nam obca! I to nie tylko ta codzienna, ale też wysoka!

Chodzimy do kina, zwiedzamy muzea, wybieramy  się do teatru,  a 12 kwietnia uczestniczyliśmy po raz drugi w koncercie pt.: „Formy ekspresji muzyki”

z cyklu „Muzyczne nastroje” w wykonaniu uczniów i pedagogów Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II st. im. K. Szymanowskiego w Katowicach realizowanym

przez Bibliotekę Śląską w Katowicach, Zakład Edukacji Muzycznej  i Arteterapii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Zespół Państwowych Szkół Muzycznych

im. W. Kilara w Katowicach.

Pierwszy koncert, który podziwialiśmy odbył się 27 stycznia i nosił tytuł: „Tradycje muzyczne Bożego Narodzenia i karnawału”.

Choć nie jesteśmy (jeszcze) melomanami, podobało nam się! Wybieramy się również na koncert czerwcowy, ostatni w tym roku szkolnym. Dajemy słowo!!!

Uczniowie klasy IIa SP z p. K. Koclęgą i p. M. Zastawny

Uczniowie klasy 2a ZSZ i 2b ZSZ z p. A. Protasewicz i p. B. Menżyk