Światowy Dzień Zdrowego Śniadania

8 listopada to Światowy Dzień Zdrowego Śniadania. Jak co roku w naszej szkole to szczególny dzień. Jesteśmy szkołą promującą zdrowy styl życia i zdrowe odżywianie, dlatego postanowiliśmy w szczególny sposób świętować ten dzień. Wraz z klasą 1c, 3a i 3b Szkoły Podstawowej przygotowaliśmy pyszne, zdrowe śniadanko. Na pierwsze śniadanie - kolorowa kanapka a na drugie - deser z kaszy jaglanej - coś niesamowitego.
Nasze Grono Pedagogiczne, a w szczególności Pani Dyrektor Katarzyna Koclęga i Pani Beata Menżyk mogły delektować się pysznymi kanapkami - nie zapomnieliśmy o naszych kochanych nauczycielach i reszcie personelu administracyjnego. Uczniowie ze starszych klas również mogli spróbować naszych zdrowych pyszności.
Pod koniec dnia został rostrzygnięty konkurs na najciekawszą i najzdrowszą kanapkę:
I miejsce zdobyła klasa 1c 3c - pani Zosi Filewicz,
II miejsce klasa 1b 2b 3b - pani Agnieszki Kaszek,