Występ iluzjonisty

30 listopada w ramach Andrzejek odwiedził  naszą szkołę wyjątkowy gość, pan Tomasz Kabis, który jest iluzjonistą.

Zaprezentował nam  30 minutowy program przygotowany z myślą o najmłodszych, których przeniósł w świat magii i czarów. Podczas występu, dzieci zapraszane były na scenę, aby pomóc czarodziejowi wypowiadać magiczne zaklęcia i wykonywać tajemnicze ruchy, dzięki którym niemożliwe staje się możliwe.

Program zawierał takie sztuczki, aby dzieci nie miały problemu z interpretacją iluzji, a wszystkie efekty były prezentowane z barwnymi, budzącymi zainteresowanie przedmiotami. Dobry kontakt pana Tomasza z dziećmi był gwarancją  udanej zabawy, która niewątpliwie zapadnie głęboko w ich głowach. Najmłodsi byli zachwyceni pokazem czarów i magii. Dobrze się bawili, próbując rozszyfrować zagadki i śmiejąc się podczas całego występu.