Anioł w Miasteczku

557 aniołów przyfrunęło   na lanckoroński rynek !!!

Już po raz szósty  braliśmy czynny udział w programie XIII-go Festiwalu Anioł w Miasteczku w  Lanckoronie. W tym roku na deskach sceny w Gminnym Ośrodku Kultury wystąpiliśmy z programem pt.” Świąteczny Zawrót Głowy 2” pod okiem p. Zosi  Filewicz. Uczestniczyliśmy również w warsztatach plastycznych, zabawach, a także  w najważniejszym punkcie programu –liczeniu aniołów. Na lanckorońskim rynku jak co roku otrzymaliśmy certyfikaty anielskie i świetnie się bawiliśmy wśród innych aniołów. Rekord  z poprzedniego roku został „pobity”- 557 aniołów i diabłów przeszło przez mostek anielski. W tym roku oprócz uczniów, nauczycieli, przybyli nasi rodzice oraz Prezes Stowarzyszenia przy Zespole Szkół Specjalnych „Nasze Dzieci” w Mysłowicach.

Serdeczne podziękowania dla sponsorów transportu:

-Stowarzyszenie „Nasze Dzieci” przy ZSS w Mysłowicach

-Świetlicy Terapeutyczno-Profilaktycznej przy Zespole Szkół Specjalnych w Mysłowicach.

Podziękowania za wieloletnią współprace  Stowarzyszeniu Ekologiczno-Kulturalnemu „Na Bursztynowym Szlaku”, Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Lanckoronie,  Izdebnik INFO- fotografie  z występu.

Barbara Kula