Zakończenie roku szkolnego

W piątek, tj. 22 czerwca 2018 roku usłyszeliśmy ostatni dzwonek w roku szkolnym 2017/2018. Akademia, która zakończyła mijający rok szkolny, odbyła się  przy udziale Uczniów, Dyrekcji Szkoły, Nauczycieli i grona Rodziców. Była to szczególna uroczystość, gdyż w trakcie niej pożegnaliśmy uczniów klas zawodowych i szkoły przysposabiającej do pracy. Było dostojnie, wzruszająco, a także wesoło. Kolejną częścią uroczystości było wyświetlenie krótkich prezentacji multimedialnych ze zdjęciami poszczególnych klas. Przywołały one liczne wspomnienia, sprawiając, że na twarzy absolwentów zagościły uśmiechy i wzruszenie. Z ust Dyrekcji płynęły życzenia pomyślności na nowy etap życia. Uczennica Magdalena Świtała z pomocą pani Edyty Gryboś - Zabrzeńskiej przygotowała wzruszający utwór muzyczny, który dopełnij tę wyjątkową chwilę. Następnie pani Dyrektor wręczyła dyplomy i nagrody uczniom, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w poszczególnych klasach, pracowali na rzecz szkoły oraz w różny sposób reprezentowali szkołę i lokalne środowisko. W czasie akademii Dyrekcja w swoim imieniu, a także całego Grona Pedagogicznego i wszystkich uczniów podziękowała za wiele lat współpracy panu Zbyszkowi Kępie, który postanowił odejść na emeryturę. Ostatnim punktem uroczystości była  merytoryczna prezentacja na temat bezpieczeństwa w czasie wakacji przygotowana przez pana J. Majchrzaka. Po ceremonii zakończenia roku szkolnego 2017/2018 uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkania. Na forum klasy otrzymali z rąk wychowawców świadectwa. Akademię przygotowały panie: Anna Patejczuk – Mróz, Monika Warcaba, Monika Pikuła – Piotrowska, Katarzyna Szeja oraz Izabela Havrlent.